Micro site (8.x-1.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (34 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Description
bs: Opis

en: Overview
bs: Pregled

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Node type
bs: Tip noda

en: Menu
bs: Meni

en: Created
bs: Kreiran

en: Published
bs: Objavljeno

en: Revisions
bs: Revizije

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Global settings
bs: Globalna podešavanja

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: published
bs: objavljen

en: Create new revision
bs: Kreiraj novu reviziju

en: Revert
bs: Vratiti

en: Revisions for %title
bs: Revizije za %title

en: Revision
bs: Revizije

en: Not published
bs: Nije objavljeno

en: Revision of %title from %date
bs: Revizija za %title od %date

en: not published
bs: nije objavljen

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bs: Jeste li sigurni da želite da povratite reviziju od %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bs: Jeste li sigurni da želite da obrišete reviziju od %revision-date?

en: No name
bs: Bez imena

en: Copy of the revision from %date.
bs: Kopiraj reviziju od %date.
