Micro Site (8.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (64 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Overview
et: Ülevaade

en: Edit
et: Muuda

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: Node type
et: Postituse liik

en: Menu
et: Menüü

en: Email
et: E-kiri

en: Created
et: Loodud

en: Open link in new window
et: Ava link uues aknas

en: Node types
et: Sisutüübid

en: Site
et: Sait

en: Published
et: Avaldatud

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Global settings
et: Üldseaded

en: Domain
et: Domeen

en: Owner
et: Omanik

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: published
et: avaldatud

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Revert
et: Lähtesta

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Changed
et: Muudetud

en: Not published
et: Pole avaldatud

en: Revision of %title from %date
et: %title redaktsioon %date kuupäevast

en: not published
et: avaldamata

en: Slogan
et: Tunnuslause

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Data
et: Andmed

en: No name
et: Ilma nimeta

en: Favicon
et: Tunnusikoon

en: About
et: Programmist

en: Sort direction
et: Sorteerimise suund

en: Delete all revisions
et: Kustuta kõik versioonid

en: By @name on @date
et: Autor: @name (@date)

en: By @name
et: Autor: @name

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: Not restricted
et: Piiranguteta

en: Login page
et: Sisselogimise lehekülg

en: URL (brief)
et: URL (lühike)

en: Last saved
et: Viimati salvestatud

en: Not saved yet
et: Ei ole veel salvestatud

en: Site header
et: Lehe päis

en: Revision translation affected
et: Redaktsiooni tõlge mõjutatud

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
et: Tähistab tõlke viimase muudatuse kuulumist aktiivsesse redaktsiooni.

en: @date by @username
et: @date - @username

en: @langname revisions for %title
et: @langname redaktsioon %title jaoks

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
et: Kas sa oled kindel, et soovid ennistada @language tõlke %revision-date loodud redaktsonini?

en: Authored on @date
et: Lisatud @date
