Micro site (8.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (47 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: List
eu: Zerrenda

en: Description
eu: Azalpena

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Edit
eu: Editatu

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: Node type
eu: Nodo mota

en: Menu
eu: Menua

en: ID
eu: IDa

en: Email
eu: Eposta

en: Created
eu: Sortua

en: Open link in new window
eu: Esteka irekita lehio berrian

en: Logo
eu: Logotipoa

en: Node types
eu: Nodo motak

en: Site
eu: Gunea

en: Url
eu: URLa

en: Published
eu: Argitaratua

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Global settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Domain
eu: Domeinua

en: Owner
eu: Jabea

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: published
eu: argitaratuta

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: Revisions for %title
eu: %title(e)ko berrikuspenak

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Not published
eu: Argitaratu gabea

en: not published
eu: argitaratu gabe

en: Slogan
eu: Leloa

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Data
eu: Datu

en: No name
eu: Izenik ez

en: About
eu: (r)i buruz

en: By @name on @date
eu: @date-an @name-k egina

en: By @name
eu: @name-k egina

en: Not restricted
eu: Murrizketarik gabe

en: Last saved
eu: Azkenekoz gordea
