Micro Site (8.x-1.0-alpha4) - en to eo translation catalogue (34 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Description
eo: Priskribo

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: Menu
eo: Menuo

en: ID
eo: Identigilo

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: Logo
eo: Emblemo

en: Url
eo: URL

en: Published
eo: Publikigita

en: Revisions
eo: Malfaroj

en: Global settings
eo: Globalaj agordoj

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: published
eo: publikigita

en: Create new revision
eo: Kreu novan revizion

en: Revert
eo: Malfari

en: Revisions for %title
eo: Revizioj por %title

en: Revision
eo: Revizio

en: Not published
eo: Ne publikigita

en: Revision of %title from %date
eo: Revizio pri %title de %date

en: not published
eo: ne publikigita

en: Slogan
eo: Slogano

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas malfari al la revizio je %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi la revizion je %revision-date?

en: Sort direction
eo: Direkto de ordigo

en: Copy of the revision from %date.
eo: Kopio de la revizio de %date.
