Micro Site (8.x-1.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (23 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Name
gu: નામ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: View
gu: જુઓ

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: Logo
gu: ્ચિન્હ

en: Site
gu: સાઇટ

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Ascending
gu: ચડતા

en: Descending
gu: ઉતરતા

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Not published
gu: અપ્રકાશિત

en: Slogan
gu: સૂત્ર

en: Data
gu: માહિતી

en: About
gu: વિશે

en: Not restricted
gu: પ્રતિબંધિત નથી
