Micro Site (8.x-1.0-alpha5) - en to kn translation catalogue (33 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: List
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Logo
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್

en: Owner
kn: ಮಾಲಿಕ

en: Ascending
kn: ಏರಿಕೆ ಕ್ರಮದಲ್ಲಿ

en: Descending
kn: ಇಳಿಕೆ ಕ್ರಮದಲ್ಲಿ

en: Revert
kn: ಮರಳಿಸು

en: Revision
kn: ಪುನರಾವಲೋಕನ:

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Sites
kn: ತಾಣಗಳು

en: Not configured
kn: ಸಂರಚಿತವಾಗಿರದ

en: Data
kn: ದತ್ತಾಂಶ

en: No name
kn: ಹೆಸರಿಲ್ಲದ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Registered
kn: ನೋಂದಾಯಿಸಲಾದ
