Micro Site (8.x-1.0-alpha6) - en to af translation catalogue (25 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Overview
af: Oorsig

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: View
af: Wys

en: Created
af: Geskep

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Revisions
af: Weergawes

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Global settings
af: Globale-instellings

en: published
af: gepubliseerd

en: Create new revision
af: Skep nuwe wysiging

en: Revert
af: Rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: Not published
af: Nie gepubliseerd

en: not published
af: nie gepubliseerd

en: Slogan
af: Slagspreuk
