Micro Site (8.x-1.0-alpha6) - en to am translation catalogue (25 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Overview
am: ጠቅላላ እይታ

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: ID
am: አይዲ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Logo
am: አርማ

en: Published
am: የታተመ

en: Global settings
am: አጠቃላይ አቀናባሪዎች

en: Sort by
am: ደርድር

en: published
am: የታተመ

en: Create new revision
am: አዲስ ክለሳ ፍጠር

en: not published
am: ያልታተመ

en: Slogan
am: መፈክር

en: Sort direction
am: የድርድር አቅጣጫ
