Micro Site (8.x-1.0-alpha6) - en to br translation catalogue (10 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Menu
br: Lañser

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: About
br: Diwar-benn

en: Login page
br: Pajenn kevreañ
