Micro Site (8.x-1.0-alpha6) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: View
ga: Féach ar

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: By @name on @date
ga: Le @name, @date

en: By @name
ga: Le @name
