Micro Site (8.x-1.0-alpha6) - en to se translation catalogue (15 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: View
se: Čájet

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Revisions
se: Versuvnnat

en: Sort by
se: Sirre

en: published
se: almmuhuvvon

en: not published
se: ii almmuhuvvon

en: About
se: Birra
