Micro Site (8.x-1.0-alpha7) - en to bg translation catalogue (39 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: List
bg: Списък

en: Description
bg: Описание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Overview
bg: Обзор

en: Edit
bg: Редактирай

en: None
bg: Не

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Menu
bg: Меню

en: Email
bg: Е-поща

en: Created
bg: Създадено

en: Logo
bg: Лого

en: Url
bg: URL

en: Published
bg: Публикувано

en: Revisions
bg: Редакции

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Global settings
bg: Общи настройки

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: published
bg: публикувано

en: Create new revision
bg: Създаване на нова версия

en: Revert
bg: Връщане

en: Revisions for %title
bg: Редакции на %title

en: Revision
bg: Редакция

en: Not published
bg: Непубликувано

en: Revision of %title from %date
bg: Редакция на %title от %date

en: not published
bg: непубликувано

en: Slogan
bg: Мото

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да върнете редакцията от %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bg: Сигурни ли сте, че желаете да изтриете редакцията от %revision-date?

en: By @name on @date
bg: От @name на @date

en: By @name
bg: От @name

en: Copy of the revision from %date.
bg: Копие на редакцията от %date.
