Micro Site (8.x-1.0-alpha7) - en to mr translation catalogue (24 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: List
mr: यादी

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: View
mr: बघा

en: Node type
mr: धाग्याचा प्रकार

en: ID
mr: आय डी

en: Email
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Logo
mr: प्रतिक-चिन्ह

en: Node types
mr: धाग्याचे प्रकार

en: Site
mr: संकेतस्थळ

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Owner
mr: मालक

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Not published
mr: अप्रकाशित
