Micro Site (8.x-1.0-alpha7) - en to ne translation catalogue (30 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: URL
ne: यूआरएल

en: Menu
ne: मेनु

en: ID
ne: परिचय

en: Email
ne: ईमेल

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Logo
ne: ब्याज

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: published
ne: प्रकासित भएको

en: Revision
ne: संशोधन

en: Not published
ne: अप्रकाशित

en: not published
ne: प्रकासित नभएको

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: About
ne: बारेमा

en: Sort direction
ne: दिशा अनुसार क्रमबद्ध
