Micro Site (8.x-1.0-alpha7) - en to nn translation catalogue (29 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: List
nn: Liste

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Overview
nn: Oversikt

en: Edit
nn: Rediger

en: None
nn: Ingen

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Created
nn: Laga

en: Published
nn: Publisert

en: Revisions
nn: Utgåver

en: Ascending
nn: Stigande

en: Descending
nn: Synkande

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: published
nn: publisert

en: Create new revision
nn: Lag ny utgåve

en: Revisions for %title
nn: Utgåver av %title

en: Revision
nn: Utgåve

en: Not published
nn: Ikkje publisert

en: Revision of %title from %date
nn: Utgåve av %title frå %date

en: not published
nn: ikkje publisert

en: Slogan
nn: Motto

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Copy of the revision from %date.
nn: Sidehistorikk frå %date
