Micro Site (8.x-1.0-alpha7) - en to sk translation catalogue (62 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Overview
sk: Prehľad

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Node type
sk: Typ uzla

en: Email
sk: E-mail

en: Created
sk: Vytvorené

en: Open link in new window
sk: Otvoriť linku v novom okne

en: Node types
sk: Typy uzlov

en: Site
sk: Stránka

en: Published
sk: Zverejnené

en: Revisions
sk: Revízie

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Global settings
sk: Globálne nastavenia

en: Domain
sk: Doména

en: Owner
sk: Vlastník

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: CSS
sk: CSS vzhľad

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: published
sk: zverejnené

en: Create new revision
sk: Vytvoriť revíziu

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Revisions for %title
sk: Verzie %title

en: Revision
sk: Revízia

en: Changed
sk: Zmenené

en: Not published
sk: Nezverejnené

en: Revision of %title from %date
sk: Revízia %title z %date

en: not published
sk: nezverejnené

en: Sites
sk: Stránky

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sk: Naozaj sa chcete vrátiť k revízii z dátumu %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sk: Naozaj chcete odstrániť revíziu z %revision-date?

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Data
sk: Údaje

en: No name
sk: Bez názvu

en: About
sk: Informácie o

en: Sort direction
sk: Smer zoradenia

en: Created on
sk: Vytvorené

en: Micro
sk: Mikro

en: By @name on @date
sk: Od používateľa @name - @date

en: By @name
sk: Podľa @name

en: Copy of the revision from %date.
sk: Kópia revízie z %date.

en: Current revision
sk: Aktuálna revízia

en: Not restricted
sk: Neobmedzené

en: Login page
sk: Prihlasovacia stránka

en: URL (brief)
sk: URL adresa (krátka)

en: Last saved
sk: Naposledy uložené

en: Not saved yet
sk: Zatiaľ neuložené

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.

en: A serialized array of additional data.
sk: Serializované pole dodatočných údajov.
