Micro Site (8.x-1.0-alpha7) - en to te translation catalogue (26 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: List
te: జాబితా

en: Description
te: వివరణ

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Edit
te: మార్చు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Menu
te: మెనూ

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Logo
te: చిహ్నం

en: Global settings
te: సార్వత్రిక అమరికలు

en: Ascending
te: ఆరోహణ

en: Descending
te: అవరోహణ

en: published
te: ప్రచురితం

en: not published
te: అప్రచురితం

en: Slogan
te: నినాదం

en: About
te: గురించి
