Micro Site (8.x-1.0-alpha8) - en to el translation catalogue (62 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: None
el: Κανένα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: View
el: Προβολή

en: Node type
el: Τύπος κόμβου

en: Menu
el: Μενού

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Open link in new window
el: Άνοιγμα του συνδέσμου σε νέο παράθυρο

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Node types
el: Τύποι ύλης

en: Site
el: Ιστοσελίδα

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Revisions
el: Αναθεωρήσεις

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Global settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: published
el: δημοσιευμένο

en: Create new revision
el: Δημιουργία νέας αναθεώρησης

en: Revert
el: Επαναφορά

en: Revisions for %title
el: Αναθεωρήσεις του %title

en: Revision
el: Αναθεώρηση

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Not published
el: Μη δημοσιευμένο

en: Revision of %title from %date
el: Αναθεώρηση του %title της %date

en: not published
el: μη δημοσιευμένο

en: Slogan
el: Σύνθημα

en: Not configured
el: Δεν έχει διευθετηθεί

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να επαναφέρετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε την αναθεώρηση από %revision-date;

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Data
el: Δεδομένα

en: No name
el: Χωρίς όνομα

en: About
el: Περί

en: Sort direction
el: Κατεύθυνση ταξινόμησης

en: Created on
el: Δημιουργήθηκε την

en: Delete all revisions
el: Διαγραφή όλων των αναθεωρήσεων

en: By @name on @date
el: Από @name στις @date

en: By @name
el: Από @name

en: Copy of the revision from %date.
el: Αντίγραφο της αναθεώρησης της %date.

en: Current revision
el: Τρέχουσα αναθεώρηση

en: Not restricted
el: Χωρίς περιορισμό

en: Login page
el: Σελίδα εισόδου

en: URL (brief)
el: URL (σύντομ.)

en: Last saved
el: Τελευταία αποθήκευση

en: Not saved yet
el: Δεν αποθηκεύθηκε ακόμα

en: Site header
el: Κεφαλίδα ιστοσελίδας
