Micro Site (8.x-1.0-alpha8) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: published
mg: azo vakiana

en: not published
mg: tsy azo vakiana
