Micro Site (8.x-1.0-alpha8) - en to ur translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: List
ur: فہرست

en: Description
ur: وضاحت

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Overview
ur: جائزہ

en: Edit
ur: تدوین

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Menu
ur: مینیو

en: ID
ur: شناخت

en: Email
ur: ای میل

en: Logo
ur: لوگو

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Not published
ur: غیر شائع شدہ

en: Sort direction
ur: مرتب سازی کی سمت
