Micro Site (8.x-1.0-alpha9) - en to ast translation catalogue (29 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Edit
ast: Editar

en: None
ast: Nengún

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: View
ast: Vista

en: Menu
ast: Menú

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Created
ast: Fechu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Vocabulary
ast: Vocabulariu

en: Global settings
ast: Preferencies globales

en: Domain
ast: Dominiu

en: Owner
ast: Dueñu

en: published
ast: espublizáu

en: Create new revision
ast: Facer una versión nueva

en: Revert
ast: Desfacer

en: Revisions for %title
ast: Revisiones pa %title

en: Revision
ast: Revisión

en: Not published
ast: Ensin espublizar
