Micro Site (8.x-1.0-alpha9) - en to lv translation catalogue (61 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Overview
lv: Pārskats

en: Edit
lv: Labot

en: None
lv: Nav

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: Node type
lv: Mezgla veids

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Email
lv: E-pasts

en: Created
lv: Izveidots

en: Open link in new window
lv: Atvērt saiti jaunā logā

en: Node types
lv: Satura tipi

en: Site
lv: Vietne

en: Published
lv: Publicēts

en: Revisions
lv: Revīzijas

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Domain
lv: Domēns

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: published
lv: publicēts

en: Create new revision
lv: Izveidot jaunu revīziju

en: Revert
lv: Atgriezt

en: Revisions for %title
lv: %title revīzijas

en: Revision
lv: Revīzija

en: Changed
lv: Labots

en: Not published
lv: Nav publicēts

en: Revision of %title from %date
lv: %date datuma revīzija %title

en: not published
lv: nepublicēts

en: Site URL
lv: Vietnes URL

en: Slogan
lv: Devīze

en: Sites
lv: Vietnes

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties atgriezties pie revīzijas no %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst revīziju %revision-date?

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Data
lv: Dati

en: No name
lv: Bez nosaukuma

en: Favicon
lv: Favikona

en: About
lv: Par

en: Sort direction
lv: Kārtošanas virziens

en: Delete all revisions
lv: Dzēst visas revīzijas

en: By @name on @date
lv: No @name datumā @date

en: By @name
lv: No @name

en: Copy of the revision from %date.
lv: %date datuma revīzijas kopija.

en: Configured
lv: Konfigurēts

en: Current revision
lv: Pašreizējā revīzija

en: Not restricted
lv: Nav ierobežots

en: Login page
lv: Autorizācijas lapa

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
lv: Norāda, vai tulkojuma pēdējais labojums pieder pašreizējai revīzijai.
