Micro Site (8.x-1.0-alpha11) - en to be translation catalogue (51 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Overview
be: Агляд

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: Menu
be: Меню

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Created
be: Створана

en: Logo
be: Лагатып

en: Site
be: Сайт

en: Published
be: Апублікавана

en: Revisions
be: Версіі

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Global settings
be: Усеагульныя налады

en: Domain
be: Дамен

en: Owner
be: Уладальнік

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: published
be: апублікавана

en: Create new revision
be: Стварыць новую версію

en: Revert
be: Вярнуць да ранейшага стану

en: Revisions for %title
be: Версіі %title

en: Revision
be: Версія

en: Not published
be: Не апублікаваны

en: Revision of %title from %date
be: Вэрсыя %title ад %date

en: not published
be: не апублікавана

en: Slogan
be: Слёган

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце вярнуцца да версіі ад %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
be: Вы ўпэўнены, што жадаеце выдаліць версію ад %revision-date?

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Data
be: Дадзенныя

en: About
be: Аб

en: Sort direction
be: Напрамак сартавання

en: By @name on @date
be: Зроблена @name ў @date

en: By @name
be: Па @name

en: Copy of the revision from %date.
be: Дуплікат версіі з %date.

en: Not restricted
be: Не абмежавана

en: Login page
be: Старонка ўваходу

en: URL (brief)
be: URL (кароткі)
