Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
fa: طبقه‌بندی

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Edit
fa: ویرایش

en: Add term
fa: افزودن واژه

en: Site
fa: سایت

en: About
fa: درباره

en: Site settings
fa: تنظیمات سایت
