Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
pt: Taxonomia

en: Overview
pt: Visão geral

en: Edit
pt: Editar

en: Add term
pt: Novo termo

en: About
pt: Sobre

en: Site settings
pt: Configurações do site
