Micro taxonomy (8.x-1.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Overview
bg: Обзор

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Name
bg: Име

en: Add term
bg: Добави термин

en: All
bg: Всички

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Apply
bg: Търси

en: Site settings
bg: Настройки
