Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha4) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Taxonomy
fr: Taxonomie

en: Overview
fr: Vue d'ensemble

en: Edit
fr: Modifier

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Name
fr: Nom

en: Add term
fr: Ajouter un terme

en: All
fr: Tout

en: Vocabulary
fr: Vocabulaire

en: Sort by
fr: Trier par

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: About
fr: À propos

en: Site settings
fr: Paramètres du site

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Master
fr: Principal
