Micro taxonomy (8.x-1.0-alpha4) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: All
gu: બધા

en: Site
gu: સાઇટ

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: About
gu: વિશે
