Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha4) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Taxonomy
hi: वर्गीकरण

en: Overview
hi: समीक्षा

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Name
hi: नाम

en: Add term
hi: पद जोडें

en: All
hi: सभी

en: Site
hi: साइट

en: Vocabulary
hi: शब्दावली

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें

en: About
hi: के बारे में

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
