Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha4) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Taxonomy
id: Taksonomi

en: Overview
id: Sekilas

en: Name
id: Nama

en: Add term
id: Tambah istilah

en: All
id: Semua

en: Site
id: Situs

en: Vocabulary
id: Kosakata

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: About
id: Tentang

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun
