Micro taxonomy (8.x-1.0-alpha4) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: Overview
is: Yfirlit

en: Edit
is: Breyta

en: Reset
is: Endursetja

en: Name
is: Nafn

en: Add term
is: Bæta við flokkunarorði

en: All
is: Allt

en: Vocabulary
is: Orðaforði

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: About
is: Um

en: Site settings
is: Stillingar vefs

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
