Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: Taxonomy
fa: رده بندی

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Edit
fa: تدوین

en: Reset
fa: اعاده

en: Name
fa: نام

en: Add term
fa: افزودن کلمه

en: All
fa: همه

en: Site
fa: سایت

en: Vocabulary
fa: لغتنامه

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: About
fa: درباره

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
