Micro taxonomy (8.x-1.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Overview
uk: Огляд

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Add term
uk: Додати термін

en: All
uk: Все

en: Site
uk: Сайт

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: About
uk: Про модуль

en: Micro
uk: Мікро

en: Site settings
uk: Налаштування сайту

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
