Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha5) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Overview
af: Oorsig

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: Add term
af: Voeg term by

en: All
af: Alle

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
