Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha5) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Overview
bo: མདོར་བསྡུས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Name
bo: མིང

en: Add term
bo: བྱེ་བྲག་གི་མིང་སྣོན་པ

en: All
bo: ཡོངས

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
