Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha5) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: Add term
fi: Lisää termi

en: All
fi: Kaikki

en: Site
fi: Sivusto

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Apply
fi: Käytä

en: About
fi: Tietoja

en: Site settings
fi: Sivuston asetukset

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Master
fi: Isäntä
