Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha5) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: Add term
hu: Kifejezés hozzáadása

en: All
hu: Mind

en: Site
hu: Webhely

en: Vocabulary
hu: Szótár

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: About
hu: Leírás

en: Micro
hu: Mikro

en: Site settings
hu: Webhely beállítások

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
