Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha5) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: Add term
ps: اصطلاح زیاتول

en: All
ps: ټول

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: About
ps: په اړه

en: - All -
ps: - ټول -
