Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha5) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: Add term
sq: Shto një term

en: All
sq: Të gjitha

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: About
sq: Informacione
