Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha5) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: All
te: అన్నీ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -
