Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha6) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: Add term
ar: إضافة مصطلح

en: All
ar: الكل

en: Site
ar: موقع

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
