Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha6) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: Add term
az: Termin əlavə et

en: All
az: Hammısı

en: Site
az: Sayt

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
