Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha6) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Name
bn: নাম

en: All
bn: সমস্ত

en: About
bn: সম্পর্কে
