Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha6) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Overview
bs: Pregled

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: All
bs: Sve

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
