Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha6) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Overview
ca: Resum

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: Add term
ca: Afegeix un terme

en: All
ca: Tot

en: Site
ca: Lloc

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Site settings
ca: Configuracions de lloc

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre
