Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha6) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Taxonomy
es: Taxonomía

en: Overview
es: Vista general

en: Edit
es: Editar

en: Reset
es: Restablecer

en: Name
es: Nombre

en: Add term
es: Añadir término

en: All
es: Todo(s)

en: Site
es: Sitio

en: Vocabulary
es: Vocabulario

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: About
es: Acerca de

en: Site settings
es: Configuración del sitio

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Master
es: Máster
