Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha6) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Name
hy: Անուն

en: Add term
hy: Ավելացնել տերմին

en: Site
hy: Վեբ կայք

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
