Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha6) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Add term
lt: Pridėti terminą

en: All
lt: Visi

en: Site
lt: Svetainė

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: About
lt: Apie

en: Site settings
lt: Svetainės nuostatos

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
