Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha6) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Name
mn: Нэр

en: All
mn: Бүгд

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан
