Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha6) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: All
mr: सर्व

en: Site
mr: संकेतस्थळ

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
